Konečne! Havrani prelomili smolu a z Bystrice vezú dva body!

• 4. novembra 2014, 20:05

Hokejisti ŠHK 37 v utorok konečne zlomili prekliatie, ktoré pre nich znamenalo šesť zápasov bez výhry. Na siedmy pokus sa im podarilo zvíťaziť v Banskej Bystrici, kde v dohrávke štvrtého kola vyhrali 3:2 po predĺžení a vybojovali tak dôležité dva body. Na úvodný presný zásah Mišuru domáci dvakrát odpovedali v prostrednej časti hry v priebehu trinástich sekúnd, ale na úspech im to nestačilo. „Havrani“ v poslednej tretine vyrovnali zásluhou Hudeca a v úvode pridanej päťminútovky Brňákovým gólom rozhodli o zisku dvoch bodov.

HC ’05 Banská Bystrica – ŠHK 37 Piešťany 2:3 po predĺžení (0:1, 2:0, 0:1 – 0:1)

Góly: 25. Kafka (Matoušek, Handlovský), 26. Bendík (Kadura) – 17. Mišura (T. Klempa, Kutálek), 51. F. Hudec (Toman, Konečný), 61. Brňák (Kutálek)

Vylúčení: 4:2 na 2 min, presilovky: 0:0, oslabenia: 0:0, rozhodovali: Stano – Korba, Rovenský, 1057 divákov

Banská Bystrica: Wiikman – Jaborník, Bambúch, Predajniansky, Biro, P. Lunter – Block, Kytnár, M. Hudec – Kafka, Preisinger, Handlovský – Kadura, Matoušek, Bendík – Macko, Gašpar, M. Surový

Piešťany: Šúrek – Škadra, Šedivý, Hamrák, Brňák, Rais, Bučka, M. Srnec – T. Klempa, Mišura, Kutálek – Haring, Peško, Románek – F. Hudec, Toman, Konečný – Lichanec