Kováč hetrikom rozhodol o výhre Vrbového, Piešťany remizovali s Veľkými Ludincami 1:1

• 23. septembra 2014, 08:06

Hráči MFK Vrbové v rámci ôsmeho kola tretej futbalovej ligy, skupina západ, privítali Nové Zámky, ktoré porazili 3:2. Hetrikom sa o víťazstvo pričinil Kováč.

Po počiatočnom oťukávaní udreli domáci a dostali sa gólom Kováča do vedenia. Po 11 minútach to boli znova Vrbovčania, ktorí sa strelecky presadili opäť zásluhou Kováča a zvýšili na polčasových 2:0. Po zmene strán po šiestich minútach hry zavŕšil svoj hetrik Kováč, ktorý premenil nariadený pokutový kop. Futbalisti MFK sa s vedením uspokojili a dovolili hosťom v rozpätí dvoch minút prikrášliť výsledok gólmi Horáčka a Kurtu na konečných 3:2. Domáci našťastie doviedli zápas do víťazného konca a tešili sa z plného bodového zisku.

Treťoligoví futbalisti PFK Piešťany privítali v sobotu Veľké Ludince, no napriek tomu, že vyhrávali už v 3. min gólom Pottiera, víťazstvo ustrážiť nedokázali. Hostia vyrovnali v 24. min zásluhou Mikulu a do konca hracej doby sa už skóre nemenilo. Obe mužstvá si body podelili za remízu 1:1.