PFK Piešťany vo veľkom Mederi s debaklom

• 17. septembra 2014, 09:09

Futbalisti PFK Piešťany sa v rámci predohrávaného 17. kola tretej ligy západ predstavili v pondelok vo Veľkom Mederi. Piešťancom sa však príliš nedarilo a dostali riadny debakel. Už po 31 minútach prehrávali 0:4 a po prvom polčase bolo o výsledku viac-menej rozhodnuté. Po zmene strán pridali domáci ďalšie tri góly a naložili tak Piešťanom 7:0.

MŠK Veľký Meder – PFK Piešťany 7:0 (4:0)
Góly: 10. Kuračka, 13. Mészáros, 22. Bognár, 31. Kuračka, 75. Tuschel, 86. Pisár, 89. Mészáros
Zostava PFK: Nemček, Valla, Doktor, Oravec, Čery, Milič, Halaji, Pottier, Onder, Kapor, Glos (Šúst, M. Hrnčár, Tanáč)
Stretnutie Palárikovo – Vrbové bolo odložené.