Piešťany podľahli Nededu 1:3

• 9. septembra 2014, 12:59

PFK Piešťany sa v šiestom kole predstavil na domácej pôde, keď v sobotu privítal futbalistov Nededu.

Piešťancom sa však bodovať opäť nepodarilo, výhodu domáceho prostredia nevyužili a prehrali 1:3. Hostia viedli gólom Valachoviča už z piatej minúty, no za PFK vyrovnal ešte pred polčasom Pottier, keď v 32. min premenil nariadený pokutový kop. Po zmene strán však opäť udreli ako prví hostia zásluhou gólu Jakubjaka z 58. min. Piešťanci sa však snažili, chceli vybojovať aspoň bod, no ich snaha bola márna. V 88. min sa presadili opäť hráči Nededu a na konečných 3:1 upravil Hambálek.

Dočítate sa v Piešťanskom týždni číslo 37, ktoré je v predaji od 9. septembra.